Listopad 2010

1. diplomek ;)

25. listopadu 2010 v 17:31 | Bohyně
Můj 1. diplom...:) like ! ♥♥Pohyblivý text xD

24. listopadu 2010 v 19:56
to je teda moc xD

Dnešní Den...den blbec

24. listopadu 2010 v 19:34 | Bohyně |  Pocity...
Tak dnešní den byl fakt den blbec.
  Začalo to tím, že jsem si před školou zabouchla v autě tašku do kufru a kufr se zasekl. Nejdříve klídek a pohoda, ale pak vylezla máma a začala mi nadávat. Do toho se tam připletly moje kamarádky a viděly to. Máma tam na mě řvala a ony se jen smály  No a pak to řekly dalším lidem a nesmálo se jich už tak málo.
  Pak jsme 1. hodinu měli matiku. Dneska jsem byla totálně vygumovaná a tak jsem nedokázala nic spočítat. No a když jsem se chtěla napít, z nějakých nevysvětlitelných důvodů mi BURN vypěnil a tak jsem tam postříkala polovinu lavice a zem, svou dlahu na prstu a musela jsem to pak utírat nějakým smradlavým hadrem.  Do toho mi pak spadl penál a rozsypali se mi všechny tužky. No strašný !
  Pak na tréninku byla docela pohoda. Ale trenér byl dneska nějakej přešlej a tak nebyla sranda.
Když jsem šla zpátky do školy, málem jsem se přizabila v bahně a pak ve škole jsem málem spadla ze schodů xD  A ještě nás seřval učitel, že děláme o přestávky největší bordel ! xD  Moc tohle...

    Na konec dnes jsem hrála další trénink na Spartě a už mě nebavilo hrát jenom bekhend jednoruč a tak jsem hrála i se svou dlahou obouruč. Když jsem přijela domů zjistila jsem, že mi teče krev...taky nechápu. Ale prst mám nateklý a bolí jako čert

                 Takže den (až na pár věcí) na nic

Blogy...

12. listopadu 2010 v 22:50
Tak jsem tady po dlouhé době....ale zase tady už nebudu.....jsem na svém druhém blogu: http://bozkyblog.blogspot.com/ který chápu teda o dost víc, než tenhle...:D :) Takže když za mnou, tak tam ;)