Jejda

28. prosince 2011 v 9:28 | Terk. ♥ |  Co se týká jenom mě...
No to mi včera nikdo neřekl, že jsem musela vstávat v osum. xD Takže dobrý uchcíp, ale už se to podalo přivýgebama, co jsem měla...u doktorky nejlepší. x) Byla tam nějaká jiná a já měla srdce totálně v zadíku. A když mě poslouchala ,,Holka ty jsi jak před infarktem. No co s tebou ?" a uplně se smála. Pak ta sestřikča mi pochválila mikinu. x) A doktorka to totálně završila, když se mě po poslechu zeptala ,,No a když to tvoje srdce bije tak moc, pro koho vlastně bije ?"...x´D x´) ♥ Když jsem jí záludně odpověděla ,,Pro jeho druhou půlku." radši už se dál neptala :D ♥ Ale usmívala se, jak kdyby pochopila...x´)
Jinak noc pohoda, vůbec se nevím co se mi zdálo a vzbudila jsem se jen jednou...i když jsem usínala tak kolem třetí, ještě jsem se snažila neplakat...a šlo mi to, jsem nějaká seklá...
...ale právě jsem strašně happy, protože jsem si zase na levou ruku dala zvytek oře...chi, konečně...x´) ♥♥Soo lidi, have a good day, já se teď jdu nudit s Mídou a pak jedeme na oběd do ,,V Polích"...x) Páčko..x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama